Світлі і затишні зали, зручне місце розташування (поруч з метро Нивки), досвідчені викладачі - все це створює сприятливі умови для занять в умовах великого міста.

Зал студии Новая

Приходячи в студію, Ви потрапляєте в атмосферу затишку, позитиву, гармонії, що дає можливість не тільки забути проблеми, що накопичилися за день, відпустити негативні емоції, повністю розслабитися, але також поправити своє здоров'я, не вдаючись до медичних методів, поліпшити фігуру, не виснажуючи себе дієтами, наповнитися станом задоволення і радості. Ми пропонуємо вам різні напрямки для розвитку душі і тіла: йога або танці. Бажаючим відкоригувати свою фігуру пропонуються заняття: бодіфлекс, стретчинг, пілатес, аеробіка. Визначитися з вибором заняття і часом, зручним для Вас можливо вибравши розділ РОЗКЛАД, що знаходиться у верхній частині екрану.

 
 
 

Детальніше про всі заняттях Ви можете дізнатися в розділі: НАПРЯМКИ. Тренінги, семінари, майстер-класи дозволять розширити свідомість, відкрити нові грані своїх можливостей, зробити життя цікавішим і гармонійніше. У студії працюють групи для дітей і підлітків, в яких уважні викладачі допоможуть вашій дитині навчитися красиво танцювати. Опис занять для дітей та підлітків можете подивитися тут або в розділі НАПРЯМКИ.

Для самих маленьких проходять творчі розвиваючі заняття, в дитячій студії РІТМУСІКІ, на яких дітки вчаться танцювати, співати, робити різні вироби і аплікації своїми ручками. Крім того проводяться заняття, які сприяють підготовці дітей до школи. Незалежно від того, яким шляхом Ви підете: йога, танці, пілатес, стретчинг, аеробіка - головне, щоб з їх допомогою Ви відчули себе щасливою людиною!

C 017.jpg
IMAG0320 (6).jpg