Портрет.png
Кравченко Леся Русланівна
Леся Русланівна, педагог з великим досвідом, пропонує  заняття з підготовки до школи, спрямовані на наступні результати:
1.  Ваша дитина  адаптується до нових вимог і  до майбутнього шкільного життя,навчиться  знаходити спільну мову з однолітками і педагогами, ще до початку занять в школі.
2. Навчиться правильно читати склади і слова за методикою М. Зайцева і Л.Шелестової :тобто ми сформуємо правильні навички  читання.Познайомиться  зі звуковим аналізом слова, навчиться ділити слова на склади , шукати наголошений склад і визначати кількість слів у реченні.
3. Розвиток мовлення і розширення  словникового запасу дитини здійснюється інтегровано на всіх заняттях нашого експрес- курсу.
4. Навчиться рахувати і позначати кількість  цифрами, в межах 20, порівнювати кількість, ознайомиться з поняттям додавання і віднімання, що дозволить розв‘язувати прості математичні задачі.  
              
5.  Дитина навчиться правильно тримати  олівець і ручку, виконуючи  підготовчі завдання з письма . Якщо ж ваша дитина вже готова вчитися писати букви, готова до цього і ви маєте таку мету, то індивідуальний  підхід на заняттях дозволить отримати і такі уміння.